O nas

Firma LOOKASH - LOOKdruk.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą założoną przez energicznych, młodych i pomysłowych ludzi. Pragniemy nadać naszemu otoczeniu większej indywidualności.

Wykonujemy nadruki odzieżowe dla pracowników firm, które pragną stworzyć swoją własną indywidualną markę. Ubieramy duże i małe firmy.

Mamy nieograniczone możliwości znakowania każdego rodzaju odzieży. Odzież znakujemy na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest haft komputerowy. Jest to profesjonalna i  elegancka metoda wykonywania haftu, która odznacza się wysoką trwałością oraz estetyką wykonania.

Nasza firma wykonuje również nadruk cyfrowy, sitodruk oraz termo-transfer.

Korzyści

Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy wzrokowcami. Lepiej zapamiętujemy obrazy, rysunki i grafiki. W zależności od wykonywanego fachu, warto pomyśleć o dostosowanym do zawodu rodzaju odzieży z logotypem oraz nazwą firmy.

Dobrze ubrany pracownik wzbudza zaufanie swoich klientów i kontrahentów, jest wizytówką firmy. NIE MA TUTAJ ZNACZENIA BRANŻA CZY ILOŚĆ PRACOWNIKÓW. Nawet prowadząc kilkuosobową działalność musimy pamiętać o tym, że jako właściciele jesteśmy odpowiedzialni za to, w jaki sposób nasi pracownicy reprezentują nas przed klientami.

ODZIEŻ firmowa jest Twoją DARMOWĄ reklamą!! Wielu marketingowców każdego dnia głowi się, jak wpłynąć na reklamę i zapamiętywanie marki czy danej firmy. Istnieje na to kilka prostych sposobów, a jednym z nich jest właśnie odzież reklamowa. Klient widząc na koszulce, bluzie czy innym rodzaju odzieży logo firmy, ZAPAMIĘTUJE JE. Dobrze wyglądający pracownik wzbudza zaufanie klientów, którzy później chętniej przekazują informacje o firmie swoim znajomym, dzielą się uwagami na forach i wpływają na pozytywny obraz firmy. To reklama, która nic kosztuje!
Pracownicy noszący odzież firmową z naniesionym LOGO firmy są wizytówką i wspaniałym sposobem identyfikacji Twojej marki .

T-shirty, koszule, koszulki polo oraz bluzy, w które ubrany jest zespół podnoszą PRESTIŻ Twojej działalności, zapadając na długo w pamięci potencjalnym klientom i pełnią formę PRZYPOMNIENIA obecnym odwiedzającym nasz biznes.

Co powinieneś wiedzieć?

Twoje logo lub inną grafikę (tekst reklamy, adres www, imiona itd.) możemy wykonać na odzieży metodą: haftu komputerowego, lub nowoczesnych  metod nadruku (sitodruk, druk cyfrowy, termo-transfer).

Nie musisz się na tym znać – zostaw to nam... Pomożemy Ci wybrać technikę najodpowiedniejszą  do Twoich potrzeb (rodzaj odzieży, jej przeznaczenie oraz liczbę zamawianych sztuk).

W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy Ci wycenę opcjonalną tak aby pozostawić Ci możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pisz śmiało!

Co robimy?

Wykonujemy nadruki odzieżowe dla pracowników firm, które pragną stworzyć swoją własną indywidualną markę.

Dodatkowe usługi

haft komputerowy
sitodruki
termo-transfer
tampodruk
transfer na ceramice

Dane adresowe

LOOKASH
Zachodnia 7
99-100 Łęczyca
Polska