O nas

Firma LOOKASH - LOOKdruk.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą założoną przez energicznych, młodych i pomysłowych ludzi. Pragniemy nadać naszemu otoczeniu większej indywidualności.

Wykonujemy nadruki odzieżowe dla pracowników firm, które pragną stworzyć swoją własną indywidualną markę. Ubieramy duże i małe firmy.

Mamy nieograniczone możliwości znakowania każdego rodzaju odzieży. Odzież znakujemy na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest haft komputerowy. Jest to profesjonalna i  elegancka metoda wykonywania haftu, która odznacza się wysoką trwałością oraz estetyką wykonania.

Nasza firma wykonuje również nadruk cyfrowy, sitodruk oraz termo-transfer.

Korzyści

Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy wzrokowcami. Lepiej zapamiętujemy obrazy, rysunki i grafiki. W zależności od wykonywanego fachu, warto pomyśleć o dostosowanym do zawodu rodzaju odzieży z logotypem oraz nazwą firmy.

Dobrze ubrany pracownik wzbudza zaufanie swoich klientów i kontrahentów, jest wizytówką firmy. NIE MA TUTAJ ZNACZENIA BRANŻA CZY ILOŚĆ PRACOWNIKÓW. Nawet prowadząc kilkuosobową działalność musimy pamiętać o tym, że jako właściciele jesteśmy odpowiedzialni za to, w jaki sposób nasi pracownicy reprezentują nas przed klientami.

ODZIEŻ firmowa jest Twoją DARMOWĄ reklamą!! Wielu marketingowców każdego dnia głowi się, jak wpłynąć na reklamę i zapamiętywanie marki czy danej firmy. Istnieje na to kilka prostych sposobów, a jednym z nich jest właśnie odzież reklamowa. Klient widząc na koszulce, bluzie czy innym rodzaju odzieży logo firmy, ZAPAMIĘTUJE JE. Dobrze wyglądający pracownik wzbudza zaufanie klientów, którzy później chętniej przekazują informacje o firmie swoim znajomym, dzielą się uwagami na forach i wpływają na pozytywny obraz firmy. To reklama, która nic kosztuje!
Pracownicy noszący odzież firmową z naniesionym LOGO firmy są wizytówką i wspaniałym sposobem identyfikacji Twojej marki .

T-shirty, koszule, koszulki polo oraz bluzy, w które ubrany jest zespół podnoszą PRESTIŻ Twojej działalności, zapadając na długo w pamięci potencjalnym klientom i pełnią formę PRZYPOMNIENIA obecnym odwiedzającym nasz biznes.

Co powinieneś wiedzieć?

Twoje logo lub inną grafikę (tekst reklamy, adres www, imiona itd.) możemy wykonać na odzieży metodą: haftu komputerowego, lub nowoczesnych  metod nadruku (sitodruk, druk cyfrowy, termo-transfer).

Nie musisz się na tym znać – zostaw to nam... Pomożemy Ci wybrać technikę najodpowiedniejszą  do Twoich potrzeb (rodzaj odzieży, jej przeznaczenie oraz liczbę zamawianych sztuk).

W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy Ci wycenę opcjonalną tak aby pozostawić Ci możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pisz śmiało!